Bohaterowie

Bohaterowie

 

Duny Adachi

Wiek: 16 Lat

Chłopiec szuka swojego ojca Damiena Adachi. Postanawia przyłączyć się do Arcanium z nadzieją, że szybciej się z nim spotka. Zostaje przydzielony do drużyny 7. Posiada wielki magiczny miecz wykonany z żelaza, dzięki któremu jest odporny na magię.

 Shery Rainsworth

Wiek: 15 Lat

Należy do organizacji zwanej Arcanium. Jak na swój młody wiek jest bardzo dojrzała i odpowiedzialna.  Jest bardzo spokojna nie to co jej partner Luis.
Lubi srebrną broń, a czasami używa również petard.

 

Luis Nightray

Wiek: 25 Lat

Czarnowłosy czarodziej z Arcanium. Partner Shery. Nie lubi jak ktoś go denerwuje. Lubi za to denerwować Rianę, mówiąc do niej wiewióra.

Riana

Wiek: 15 Lat

Jest kapitanem drużyny 7.  Bardzo szybko się denerwuje, a jak się zdenerwuje staje się nieprzyjemna. Jednak potrafi być też miła. Nienawidzi  jak nazywa się ją wiewiórką. Lubi broń palną w szczególności pistolety.

 Ren

Wiek: 18 Lat

Czarodziejka błyskawic i piorunów. Należy do drużyny 7. Często uspokaja Rianę, gdy się zdenerwuje. Jest bardzo miła i życzliwa.

Arian

Wiek: 20 Lat

Członek drużyny 7.  Dobrze wyszkolony szermierz. Posiada dwa miecze, dzięki którym potrafi stworzyć wiatr.

Saki Kamatsuzaki

Wiek: 13 Lat

Siostra Mari Kamatsuzaki. Mieszka w niewielkiej wsi z swoją siostrą. Pragnie ją przewyższyć.

Seiji Nadakai

Wiek: 17 LatPoszukiwacz artefaktów, reliktów przeszłości Arcanium. Dobrze wyszkolony mag, który przyją Saki jako swoją uczennicę. Jego głównym celem jest legendarna księga Merlina.


 

Reiji Nadakai

Wiek: 15 LatBrat Seiji'ego. Również jest poszukiwaczem artefaktów Arcanium. Wraz ze swoim bratem poszukuje księgi Merlina.

  Na chwilę obecną to wszyscy, ale będzie się to aktualizować co jakiś czas i pojawiać się będą kolejni bohaterzy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz